Foto RunCzech

Po roce se opět do oblíbeného běžeckého závodu zapojí zástupci elitního volejbalového klubu ČEZ Karlovarsko. Konkrétně poběží Ondřej Hudeček, který se zúčastnil Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary také v minulé roce. Volejbalový klub skončil v letošní sezoně na celkovém třetím místě. „Letos to bude můj druhý Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary, který poběžím. Opět se moc těším na nazapomenutelnou atmosféru běhu po kolonádě. Zároveň doufám, že nasbíráme v EPP co nejvíce bodů na náš projekt Karlovarské míčohraní,“ uvedl Hudeček, manažer extraligového týmu VK ČEZ Karlovarsko.

Společně s Hudečkem je možné se zapojit do charitativní akce od Nadace ČEZ. Stačí, když si jakýkoliv účastník 1/2Maratonu Karlovy Vary zapne v sobotu 20. května aplikaci EPP Pomáhej pohybem a v ní projekt Karlovarské míčohraní od místních volejbalistů. Při běhu se pak nasbírají body do charitativního projektu.

Přispět mohou také fanoušci tím, že navštíví ČEZ Energy zónu u startu půlmaratonského závodu. Tam bude k dispozici také běžecký trenažér, na kterém je možné díky své energii pomáhat.

Do závodu  je stále možné se přihlásit na www.runczech.com.