Fotografie od paul na Pexels.com

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie:

Dne: 09.11.2022 od 07:30 do 09.11.2022 14:30

Obec: Prostějov
Část obce: Prostějov, Vrahovice

Vypnutá oblast:
část obce Vrahovice s ulicemi: levá strana M. Alše od č. 3, pravá strana od koupaliště (včetně) po ul. Prešovská + č. 35a, celé ul. P. Jilemnického vč. samoty za potokem č. 4275, Staškova, pravá strana ul. Husitská s č. 4-22 + garáž, dále celé ul. Košická, Prešovská, Jaselská, Kyjevská, Trpinky, Sokolovská, K. Světlé /mimo budovu Policie/, oboustranně ul. Čs. arm. sboru od č.34 a ul. K. Světlé po č. 104 a 49, ul. Za Drahou od 2a (ZADAS spol. s r.o.) po konec ul. s odb. místy P. Dolák, K. Kroupa, F. Vysloužil.

Společnost EG.D, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon). Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

Upozornění:
V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím. Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností EG.D, a.s.

Pro případné další informace volejte Nonstop linku EG.D 800 22 55 77 nebo navštivte www.egd.cz, kde najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny.

Děkujeme Vám za pochopení.
EG.D, a.s.

Podrobnosti najdete na stránkách úřadu – www.prostejov.eu