… protože jinak tady s tím projektem švihnu a bude po srandě. Zřejmě jsem se mýlil v tom, že ručně sestavované odkazníky mají budoucnost. RSS – jistě – a to na tolik, že prohlížeč Vivaldi zapracoval RSS čtečku přímo do svého kódu. Tiskové zprávy doručené z různých zdrojů – jistě – instituce budou chtít dát vědět o své činnosti. Ale proč bych měl všechno toto ručně někam hustit bez nároku na odměnu?

Připadá vám, že tu fňukám jako Babiš? Jsem prostě unavený…

Z čehož plyne, že musím uvažovat o redukci Střípků. Už dříve jsem odstřihl Facebookovou stránku Střípky z regionu. Pak jsem zase „vyměkl“ a sem tam na ní něco přihodil. Nikoho to nezajímalo, takže opět nic nebude.

Na svých twitterových účtech jsem prakticky přestal procházet svoji timeline, takže už zbývají pouze příspěvky z RSS zdrojů. Přesto to dá strašně práce a výsledek je nejistý.

Asi to odnese Svět v odkazech, protože tam nemám žádný konkrétní záměr, jen tam dávám „cestovatelské“ odkazy a zpětná vazba je téměř nulová.

Zůstává Olomoucká aglomerace. Tu bych opouštěl velmi nerad, protože jde o základní pilíř Střípků. Přesto jsem i tam přistoupil k redukci – nepředávám odkazy na vyloženě úřední informace místních institucí a zřejmě je i ve zbytku prostor k redukci, protože mnohé informace jsou platné jen pro obyvatele příslušných obcí nebo měst. A ti si můžou sledovat místní weby a pomoc Střípků nevyužijí.

Všechno stojí peníze – domény, redakční systémy, prostor na cloudu. Platím to ze svého, vy si jen zadarmo čtete. Jistě, měl bych být šikovnější a třeba by se nějaký investor našel. Poradíte mi? Třeba komentářem k tomuto příspěvku?