Hanácké střípky nyní mají titulku na nové doméně stripky.net. A taky nový vzhled.

Proč to všechno? V současné době pro vás připravuji novou lahůdku. Výběr toho nejlepšího, co můžou webové prezentace subjektů z Olomoucké aglomerace nabídnout. Projekt Portál vám nabídne několik kategorií takových webů. Ostatně můžete se pod pokličku Portálu podívat sami. Upozorňuji jen na to, že toho na Portálu zatím moc nenajdete. Práce jde pomalu, protože zajímavého je toho na internetu Olomoucké aglomerace hodně.

Možná vás napadne, že je to práce zbytečná. Že dnes stačí Google. Já si myslím, že katalogy jsou potřeba pořád. No a když Hanácké střípky nabízejí spoustu aktuálních informací, můžou se taky věnovat webům úřadů, spolků, církví, kultury, vzdělávání i komerce. Takové malé webové muzeum, co všechno se tady u nás najde.

Ještě je tu jedna novinka. A tou je možnost přispět na provoz Střípků drobným obnosem. Projekt zatím financuji z vlastní kapsy, jako to blbé kuře hrabu zadarmo a ještě za to platím. Pokud byste mi proto chtěli pomoci, darovací formulář najdete vespod stránky O projektu. Předem za vaše dary děkuji.