Začnu tady u Hanáckých střípků. Protože jsem požádal některá města (poskytující tuto službu) v Olomouckém kraji o zasílání aktualit e-mailem, přibude zde patrně dost informací. Uvidíme, jestli se změní i návštěvnost, která je zatím katastrofálně nízká. Pokud takto nízká zůstane, je pravděpodobné, že „hastrmanův blog“ opět vyschne a bude zastaven.

Nyní k Twitterové Olomoucké aglomeraci . I tam by mělo informací přibýt – díky používání RSS kanálů dalších měst Olomouckého kraje.

Naproti tomu Střípky z regionu na Facebooku se prakticky nezmění.

No a nyní k novému projektu Svět v odkazech. Po prvních zkušenostech ze zkušebního provozu měním formát tohoto periodika. Místo aktuálních zpráv se více zaměřím na virtuální cestování po naší zemi i světě. Je pravděpodobné, že tady naopak informací ubude, ale zvýší se jejich kvalita, co se týče originálnosti obsahu,

Co dodat? Rozjel jsem to pořádně a nevím, jestli v tomto tempu vydržím. Pokud se můj zdravotní stav zhorší nebo budu mít jiné povinnosti, může dojít k výpadkům. Podotýkám, že stále všechny svoje projekty provozuji jako občanskou iniciativu bez nároku na jakoukoliv odměnu.