Hanácké střípky

agregátory (odkazníky) informací z Olomoucké aglomerace a celého světa

Střípky z regionu

Vážení přátelé, snažil jsem se vám nabízet na Facebooku převážně originální odkazy na články a zdroje, které neprovozují RSS a nejsou na Twitteru. Bohužel se stalo to, že Facebook nadále neposkytuje prioritní zobrazení vybraných médií na timeline uživatele, takže není z čeho brát. Šlo by to samozřejmě obejít tak, že bych ručně navštěvoval všechny vybrané stránky, ale to mi připadá značně pracné a výsledek – pár lidí, kterým se odkaz zobrazí – neodpovídá vložené práci.

Je tu ale alternativa – vybírat data z RSS a posílat je na stránku Střípků z regionu na Facebook. Šlo by ale o výběr stejných dat, jaká vám poskytuji na Twitteru, nikoliv o originální informace. Přesto jsem ochoten to dělat, pokud bude o tuto službu zájem. Uživatelé Twitteru až na jednoho tuto službu nepotřebují. Pochopitelně. Na Facebooku ale v naší zemi stále máme víc uživatelů než na Twitteru.

Proto se vás ptám: máte zájem o přeposílání vybraných informací na stránku Střípky z regionu na FB? Pokud ano, napište mi do komentáře k této stránce, pokud vás bude víc, odkazy na Facebook budu posílat.

Jít na stránku Střípků z regionu na Facebooku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: