Ilustrační fotografie od Pixabay na Pexels.com

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie:

Dne: 29.05.2023 od 07:30 do 29.05.2023 11:00

Vypnutá oblast:
„část ul. Krokova od č. 2 po č. 10, autoservis SOBRA na ul. Žeranovská č. 3, ul. Brněnská – od ul. Krokova – pravá strana strana po kruhovou křižovatku s ul. Okružní, kostel a Tetín č. 1 na levé straně, č. 153 na ul. Okružní, dále oboustranně část ul. Brněnská od ul. Okružní po konec města směr Žešov vč. autosalónu Fiat, mimo areál „“staré nemocnice““, fy. Gordex, RG Zesta, autoopravny Hájek, ČS Eurooil, ČS Avanti, autosalonu PV-Auto, pohřební služby Makový, čtyřkolky Tomico. „

Společnost EG.D, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon). Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

Upozornění:
V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností EG.D, a.s.
Pro případné další informace volejte Nonstop linku EG.D 800 22 55 77 nebo navštivte www.egd.cz, kde najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny.

Děkujeme Vám za pochopení.
EG.D, a.s

Podrobnosti najdete na stránkách úřadu – www.prostejov.eu