(Ilustrační fotografie od Vojtech Okenka na Pexels.com.)

Vážení přátelé! Zadal jsem na Facebooku reklamu na Hanácké střípky. Návštěvnost portálu značně vzrostla, ale ne všichni využívají základní možnosti našeho projektu. Nejde totiž jen o další z desítek webových magazínů, ale Střípky jsou rozcestníkem k několika dalším stránkám.

Opisuji ze stránky O projektu:

Projekt Hanácké střípky se nyní nachází v novém pojetí. Skládá se z těchto částí:

  • Titulka (tento blog na webu WordPressu) – články, které v odkazech předchozích dvou částí projektu původně chyběly (odkazy na ně se přenášejí do Twitterového profilu Olomoucké aglomerace i do facebookových Střípků z regionu)
  • Portál seznam zajímavých stránek z Olomoucké aglomerace (ve stádiu zrodu).
  • Olomoucká aglomerace (profil na Twitteru) – odkazník na nejrůznější články, události a vybraná zpestření orientovaná (nejen) na region Olomoucké aglomerace (dostupné i v případě, že nejste na Twitteru registrováni)
  • Střípky z regionu (stránka na Facebooku) – odkazník na vybrané dění v regionu Olomoucké aglomerace
  • Svět v odkazech ručně připravovaný odkazník na zajímavé články o Zemi i naší zemi. Běží na Twitteru, takže je dostupný i pro neregistrované uživatele.

Stačí kliknout na nabízený odkaz (položku v horním nebo pravém menu) a dostane se vám celá velká dávka informací, jež byste jinam museli shánět po celém internetu.

Tak to zkuste, Hanácké střípky jsou tu pro vás.