Ano, jak říká titulek, připravuji pro vás nový projekt pracovně nazvaný „Portál“. Měl by návštěvníkům tohoto webu Hanáckých střípků přinést spoustu dlouhodobě platných odkazů na úřady, spolky, církve a podobně.

Ten nápad není nový: Pro Prostějov jsem podobný odkazovník udělal už před lety na webu Projekty pro Prostějov ( proprostejov.eu ). Jelikož ale už nemám autorizaci tento web aktualizovat, i dlouhodobé odkazy se za ta léta změnily a jsou proto k nepotřebě.

Nová verze Portálu by měla být štíhlejší a zároveň robustnější. Méně odkazů z Prostějovska, ale nově přidané odkazy z Olomoucka a Přerovska.

Kdy to všechno bude k dispozici? Jak se to vezme. Portál se pomalu vytváří a je připravován na veřejně přístupných stránkách. Které ale zatím nejsou odkazované z nabídky webu. Cesta do portálu je zkrátka tajemná a podivná. Kdo ji objeví, má u mě bonus – pokud bude souhlasit vyhlásím ho jako objevitele Portálu ve zvláštním článku s rozhovorem. Svoje objevy pište vzkazem nebo na e-mailovou adresu: paveldf@gmail.com .