Písničkář a zpěvák Voxel přichystal pro své fanoušky překvapení. Po roce od jeho netradičního pop-folkového turné s Cimbálovkou se jeho příznivci mohou těšit na sólovou (PUPEČNÍ) ŠŇŮRU, kde zazní kromě osvědčených písní i nové skladby z připravované desky. Název turné není náhodný. Zpěvákovi se tento rok narodil druhý syn a vyšel mu singl „Těhotná“ inspirovaný stavem jeho manželky v době, kdy ho psal. V rámci turné Voxel zahraje v deseti městech po celé České republice a začne 12. listopadu v Praze a hned 13. listopadu se na něho mohou fanoušci těšit v Olomouci v 15 Minut Music Clubu ve 20 hodin.

Jedná se o moje první sólo turné, kde pojedu dlouhé koncerty a budu se snažit co nejvíce do celého děje zapojovat návštěvníky. Název turné je spojen především se singlem Těhotná, ale také proto, abychom se na místě s fanoušky co nejvíce propojili, popisuje zpěvák a slibuje, že koncert bude mít nejméně hodinu a půl. A navíc jsou všechny koncerty v rámci turné zdarma přístupné pro všechny děti do 12 let.

V nejnovějším klipu k písni Těhotná zapojil Voxel svoji manželku i oba dva syny. Vždyť právě jeho nejbližší jsou jeho největší inspirací. „Chtěl jsem mít v klipu místo herců rodinu. Stejně song vznikl díky nim, respektive díky jinému stavu mé manželky, se kterou jsem se snažil prožívat a užívat vše, co tento stav obnáší. A musím říct, že klobouk dolů dámy, maximálně vás obdivuji a klaním se až k země. Myslím, že chlap by to nedal,“ dodává zpěvák, který si v klipu prohodil roli se svojí ženou. Zahrál si tak těhotnou nastávající maminku, která prožívá strasti i slasti onoho „požehnaného“ stavu.

Nový singl Těhotná ke zhlédnutí zde:

Rozpis jednotlivých koncertů v rámci PUPEČNÍ ŠŇŮRY 2018:
12.11. Praha – Café v Lese
13.11. Olomouc – 15 Minut club
21.11. Plzeň – Anděl
23.11. Pacov – Legenda
24.11. České Budějovice – K2
28.11. Brno – Eleven
29.11. Hradec Králové – AC Klub
30.11. Ledeč nad Sázavou – U řeky
7.12. Děčín – Garáž
8.12. Liberec- Experimentální studio


PResscode CZ s.r.o.
Kateřina Hlavinková