Ilustrační fotografie od Kat Smith na Pexels.com

Pes útok nepřežil

V pátek 22. 11. 2024 mezi půl šestou a šestou hodinou v podvečerních hodinách se na veřejném prostranství před budovou na ulici Dolní 26 v Prostějově nacházel pes světle hnědé rasy zřejmě plemene stafordširský teriér, který nebyl uvázaný na vodítku. Místem procházela starší žena se svým psem rasy yorkšírský teriér, kterého na volno puštěný pes napadl.

zobrazit více


10 000 kroků přináší 40 000 korun prostějovské nemocnici

Rada města schválila poskytnutí finančního daru ve výši 40 tisíc korun prostějovské nemocnici na pořízení odsávacích systémů pro dětské oddělení.

zobrazit více


Krátkodobá uzavírka pošty 9

Dovolujeme si Vás informovat o dočasné krátkodobé uzavírce provozovny Prostějov 9. Provozovna bude uzavřena na nezbytně nutnou dobu dne 31.12.2024 z provozních důvodů.

zobrazit více


Z Barcelony na Hanou: Španělské studentky absolvovaly stáž v prostějovské nemocnici

Na dvě budoucí zdravotní sestry ze Španělska mohli v posledních týdnech narazit pacienti Nemocnice AGEL Prostějov. Studentky z Univerzity v Barceloně Amaia a Enia zde totiž absolvovaly v rámci programu Erasmus praktickou stáž. Postupně si vyzkoušely práci na jednotce intenzivní péče, chirurgickém i infekčním oddělení a také komunikaci s českými pacienty.

zobrazit více